با ما تماس بگیرید: 03142655159- ایمیل info@artindekor.ir
هنر برآوردن زیبایی از چوب

1 (3)گروه تولیدی آرتین دکور با هدف ارایه خدمات حرفه‌ای در زمینه صنعت نوین MDF و در پاسخ به نیازهای روز افزون این مقوله در کشور عزیزمان از سال ۱۳۹۰ شروع به کار نموده است. تخصص ما در زمینه مشاوره,  طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بر اساس اصل طراحی علمی و کیفیت عالی در پروژه‌های مسکونی, اداری و تجاری می‌ باشد .

زندگی در جهان معاصر، مستلزم همراهی  با پیشترفتهای آن است. هدف این مجموعه رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان همراه با خدمات نوین و مبتکرانه با استفاده از کادر مجرب و  بهترین مواد اولیه میباشد.

mCf3tQd92h7cSgQHAbrAEcQآرتین دکور با استفاده از تکنولوژیهای مدرن, نیروهای خلاق و متخصص در بخش های مختلف  طراحی و اجرا، زیبایی و کیفیت را در محصولات ارایه شده تضمین میکند .آرتین دکور با استفاده از فن‌آوریهای نوین در جهت ارتقاء سطح کیفی همراه با تنوع و زیبایی در تلاش برای تولید بهترین محصولات برای شما عزیزان خواهیم بود.ما از نقطه نظرات شما در پیشبرد اهداف مجموعه استقبال می‌کنیم .همچنین با در میان گذاشتن پیشنهادات و انتقادات  خود در مورد محصولات آرتین دکور ما را در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات و خدمات یاری نمایید .

برای ارتباط با ما می‌توانید از قسمت اطلاعات تماس استفاده کنید .منتظر شما هستیم و پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم.

برگشت به بالا